Vytváram webstránky a e-shopy na Webnode

Okrem tvorby webu alebo jeho úprav viem tiež pripraviť obsah (copywriting) s prihliadnutím na SEO. V rámci Webnode webu dodám kompletný balíček služieb.

 Pozri si milé slová od mojich klientov a hlavne ich weby.

Prečo robím weby a e-shopy na Webnode?

Lebo som tam bola zamestnaná, takže ho poznám ako vlastnú dlaň 😁 A tiež preto, že pokiaľ nechceš investovať priveľa času, nervov ani prostriedkov na údržbu webu, je to absolútne perfektná voľba. Zvládneš si ho spravovať sám*sama.

Nemusíš riešiť hosting, SSL certifikát, nastavenie domény, verziu PHP a podobné srandy.

Pre koho je Webnode vhodný?

Webnode nie je úplne ideálnym nástrojom pre blogerov. Naopak, živnostníkom a malým firmám je ušitý na mieru. Jednoduchú webovú prezentáciu zvládneš vytvoriť za pár minút podľa šablóny. Potom je potrebné zamerať sa na branding a SEO.

Koľko stojí web na Webnode?

Určite odporúčam aktivovať si balíček Štandard a nezabudnúť na registráciu domény. Webnode sa potom platí pravidelne - napr. raz ročne - a vždy dve platby. Za balíček a doménu.

Pokiaľ vytváraš úplne nový web a chceš poradiť aj s informačnou architektúrou, UX, obsahom a SEOm či nastavením domény, bude to trochu trvať dlhšie - to ti pošlem individuálnu cenovú ponuku.

Po odovzdaní webu ťa tiež prevediem editorom, aby si vedel*a, kam máš klikať.

Často sa ma pýtate

1. Koľko to stojí?

Moja hodinovka je 500 Kč / 18 EUR. Týka sa predovšetkým úprav webov a copywritingu. (Žijem v Brne, takže fakturujem v Kč. Nebránim sa barteru 🙂)

Ďalej je potrebné kúpiť si na Webnode balíček a doménu.


Ak spolu tvoríme nový web, cenu stanovíme na základe tvojich potrieb a predstáv - zavoláme, zistíme, aký balíček potrebuješ a koľko mi to asi potrvá - a cenu stanovíme individálne.

2. Môj web nie je na Google - a to si platím premium - opravíš to?

Google je súkromná firma, tretia strana. Prémiový balíček od Webnode ti pomôže s umiestnením na vyšších pozíciách vo vyhľadávaní, ale nemá ich ako zaručiť. Preto je potrebné zamerať sa na SEO - pomôžem ti s kľúčovými slovami, vytvorením optimalizovaného obsahu a Google Search Console.

3. Ako dlho to potrvá?

Urobiť web na Webnode je rýchlovka - ale tým to nekončí. Potrebuješ sledovať, ako sa návštevníci na tvojom webe pohybujú, či nakupujú, či vedia nájsť informácie, po ktoré si prišli. A na základe toho web stále zlepšovať. A tiež na základe toho, ako sa darí kľúčovým slovám vo vyhľadávaní.

Časovo to teda závisí od toho, čo potrebuješ - a môžeš sa na to spýtať práve cez ten formulár vyššie 🙂

Základnú formu e-shopu (MVP) viem dodať do týždňa - pokiaľ si zariadiš platobnú bránu a možnosti dopravy - takže do týždňa predávaš. Ďalšia vec je samozrejme propagácia a marketing a SEO - preto preferujem dlhodobú spoluprácu. Aby sme web vyladili do dokonalosti.

Postupne už budeš správu webu zvládať sám*sama, a ja budem už len konzultant.